BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15954009

nr 1595 4009

Bordslampfot

1950-tal, keramik. Höjd: 46 cm

Kondition: lättare bruksslitage

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 januari 2024
kl 18:38:08

  • Tema
  • 29 jan

50/60/70-tal

Läs mer om 50/60/70-tal
Tilgman Keramik